Eredményeink

Verseny- és tanulmányi eredményeink 2018/19-es tanévben

 

Helyesírási versenyünk – 2018. 11.13.

IX-XII. évfolyam:

  1. helyezett: Ferancz Zsófia 11.a
  2. helyezett: Csapi Zsófia 10.a és Pichler Enikő 10.b
  3. helyezett: Fabó Virág 10.c és Zsufa Boglárka 10.c

VII-VIII. évfolyam:

  1. helyezett: Ráduly Zselyke 7.a
  2. helyezett: Mérész Cintia 7.a

“Határtalanul” városi szavalóverseny  – 2018.11.22.

I. helyezett lett:

Ladjánszky Dániel 9.a

III. helyezett:

Hajdú Laura 9.c

Országos Korcsoportos Sakkverseny  – Balatonlelle, 2018.06.21-29.

2-3. hely holtversenyben:

Kökény Norbert Adrián 10.c

II. Erdélyi Rudolf sakk emlékverseny – 2018. 09.09.

legjobb eredményt elért dunaharaszti játékos lett

Kökény Norbert Adrián 10.c

 

 

Verseny- és tanulmányi eredményeink 2017/18-as tanévben

Területi Vöröskeresztes Csecsemő és Kisded Gondozó Verseny

I. helyezett csapat:

Nagy Anett 9.b

Maróti Melitta 9.b

Kádár Nóra 9.c

II. helyezett csapat:

Nyírádi Enikő 9.b

Király Kitti 9.b

Kovács Dominika 9.b

Szegedi Neveléstudományi Intézet Prezentációs Verseny – 2018.04.17.

I. helyezett:

Huj Péter 11.c

 

Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny – Dél-Pest Megye

12. évfolyam:

15. helyezett: Szilágyi Patrik 12.a

16. helyezett: Nagy Zsolt 12.a

11. évfolyam:

5.helyezett: Csapi Zsolt 11.a

9. évfolyam:

6. helyezett: Csapi Zsófia 9.a

 

Körzeti idegennyelvű szavalóverseny – Szigetszentmiklós  – 2018. 02.12.

angol  – I.helyezett:

Ladjánszky Dániel 8.a

német – III. helyezett:

Ladjánszky Dániel 8.a

Himnusz- és Szózatmondó verseny – 2018.01.22. Szigethalom

Himnusz kategória:

I. helyezett:

Faragó Emese 9.a

Szózat kategória:

I. helyezett:

Bencze Réka 9.a

II. helyezett:

Ladjánszky Dániel 8.a

HEBE országos levelező verseny – német Junior 2. kategóriában

II. helyezett csapat:

Csapi Zsófia 9.a

Gelányi Nóra 9.a

Bencze Réka 9.a

Kistérségi Szavalóverseny – Ráckeve – 2018.01.19.

9-12. évfolyamon:

II. hely:

Mehlhoffer Anna

III. hely:

Kovács Anett

 

Ráckevei Ady Gimnázium területi angol nyelvi verseny – 2017. december 13.

II. helyezett csapatunk

Ilonka Szabina 8.a

Iszák Alexandra 8.a

Kovács Eszter 8.a

 

Ráckevei Ady Gimnázium területi német nyelvi verseny – 2017. december 13.

IV. helyezett csapatunk :

Bóna Zsombor 7.a

Flanek Emese 7.a

Sulyok Hanga 7.a

Halásztelki területi angol nyelvű szavalóverseny – 2017. december 7.

7-8. osztályos kategóriában:

I. helyezett:

Ladjánszky Dániel 8.a

Középiskolás korosztály:

I. helyezett:

Faragó Emese 9.a

III. helyezett: Vizi Sarolta 11.b

Arany János házi szavalóverseny – 2017. november 29.

Ballada kategória:

I.helyezett:

Mehlhoffer Anna 10.a

Rádi Noémi 7.a

II. helyezett:

Ladjánszky Dániel 8.a

III. helyezett:

Óvári László 11.c

Líra kategória:

I.helyezett:

Varga Orsolya 7.a

II. helyezett:

Zsilák Zsófia 7.a

III. helyezett:

Domonyik Mátyás 7.a

Angol házi szavalóverseny – 2017. november 27.

I. helyezett:

Ladjánszky Dániel 8.a

Jámbor Lilla 9.ny

Német házi szavalóverseny – 2017.november 28.

I. helyezett:

Ladjánszky Dániel 8.a

Bencze Réka 9.a

“Határtalanul” Városi Szavalóverseny – 2017.november 23.

VI-VII. évfolyamon:

I. helyezett:

Rádi Noémi 7.a

ADYMATEK5 területi matematika verseny – Ráckeve – 2017. november 21.

VII. évfolyam gimnáziumi kategória:

2. helyezett:

Hégely Ábel 7.a

Iskolai helyesírási verseny – 2017. november 14.

VII-VIII. évfolyamon:

I.helyezett: Sánduj Lea 7.a

II. helyezett: Gavaldi Henriett 7.a

III. helyezett: Nagy Dóra és Hézser Tünde 8.a

IX-XII. évfolyamon:

I.helyezett: Szennai Csenge 12.a

II. helyezett: Nagy Zsolt 12.a és Turay Maryama 12.b

III. helyezett: Csapi Zsófia 9.a

 

 

Városi Petőfi-szavalóverseny – 2017. szeptember 29.

7-8. évfolyamon:

I. hely: Ladjánszky Dániel 8.a

II. hely: Török-Major Menta 7.a

9-12. évfolyam:

I. hely: Kovács Anett 10.a és Retek Mercédesz 11.c

 

Sporteredmények 2017-18.-as tanév:

Csapatban elért eredmények:

2017. 10.12. Honvédelmi kötelék – Katonai verseny

megyei – 10. helyezés

Oszlánszki Adrián 12.c

Szedlák Péter 10.a

Varga Péter 10.a

Kovács Dominik 10.a

2017.10.24 Kézilabda – Fiú –Diákolimpia, Dabas

V-VI. korcsoport

megyei előselejtező 3. helyezés

Kocsis Ambrus

F.Kiss Péter

Kovács Bálint

Majernyik Márk

Monostory Péter

Oszlánszki Adrián

Szél Áron

Szépvölgyi László

Takács Balázs

Tusa Kristóf

Vágási Viktor

Valyon Bence

2017.11.16 Dunakeszi- Labdarúgó Diákolimpia

megyei 3. helyezés

 

 

Bábik Dominik 12.B,

Braun Rajmund 9.Ny,

Csesznák Ádám 11.B,

Egyed Róbert 12.C,

Erdélyi Bálint 12.B,

Kammermann Ádám 10.B,

Mittana Ervin 12.C,

Pongrácz Bernát 10.A

Sajgó Zalán 9.Ny

Szabó Márton 11.

Vitányi Gergő 12.A

2017.11.29. Érd- Lány Labdarúgás – Fair Play Cup –

3. helyezés

 

Tóth Fanni Alexa 11.B

Szűcs Kata 12.A

Katona Klaudia 10.B

Schuszter Anna 10.A

Humenyik Alíz 10.A

Dancs Klaudia 11.C

Nagy Anett 9.B

Jámbor Lilla 9.NY

Egyéni sporteredmények:

FIDE (sakk világszövetség) hivatalosan is FIDE Master címet adományozott

Kökény Norbert Adrián 9.c-s diákunknak

 

Zalaegerszegi Regionális Utánpótlás Judo Versenyen

Serdülő korosztályban II. helyezett:

Bóna Zsombor 7.a

Serdülő korosztályban V. helyezett:

Móri Gábor 7.a

Ifjúsági korosztályban III. helyezett:

Bóna Zsombor 7.a

Ifjúsági korosztályban III. helyezett:

Móri Gábor 7.a

 

Táncsport Magyar Bajnokság Junior

Junior II. latin – 20-ból 10.helyezett: Bódor Liliána 7.a

Junior II. tíztánc 11-ből 8.helyezett: Bódor Liliána 7.a

WDSF – Szigetszentmiklós

Junior II. latin 24-ből 18. helyezett: Bódor Liliána 7.a

Junior II. Standard 17-ből 13. helyzett: Bódor Liliána 7.a

Budapest Open

Standard Junior IIc – 4-ből 1.helyezett: Bódor Liliána 7.a

Latin Junior IIc – 4-ből 1.helyezett: Bódor Liliána 7.a

Forma Kupa – Algyő

Junior IIc latin standard – 4-ből 1. helyeztt: Bódor Liliána 7.a

Keleti-Magyarországi Területi Bajnokság – Szentes

Junior IIc standard 6-ból 3. helyezett: Bódor Liliána 7.a

Junior IIc latin 9.ből 2.helyezett: Bódor Liliána 7.a

Murau – Havas Magyar  Bajnokság – 2018. március

U14  fiú snowbord slalom 2.helyezett:  Farkas Zoltán 7.a

U14  fiú snowbord xross 2.helyezett:  Farkas Zoltán 7.a

U14  fiú slope style 2.helyezett:  Farkas Zoltán 7.a

U14  fiú Pgsob 2.helyezett:  Farkas Zoltán 7.a

Fitkid Európa Bajnokság – Dublin – csapatos gyakorlat – 2017. október

4. hely: Kosztyi Hanna (7.a) csapata

Fitkid Országos verseny – csapatos gyakorlat – 2017. december

1.hely: Kosztyi Hanna (7.a) csapata

Budaörs Kupa – Judo  – 66 kg – 2018.03.18.

II.helyezett:

Bóna Zsombor 7.a

Budaörs Kupa – Judo  – 55 kg – 2018.03.18.

VII.helyezett:

Móri Gábor 7.a

Hungarian Tatami Cup – karate- 2018. február 24.

3.helyezett:

Lencse Panna 9.c

X. Mikolovits Veronika Emlékverseny – evezés – 2018.02.06. Budapest

1.helyezett:

Badacsonyi Zsolt 11.b

Concept 2 Ergométeres Országos Bajnokság -evezés- 2018.02.24. Győr

4.helyezett

Badacsonyi Zsolt 11.b

Szabadtéri Kupa – kempo – 2017.09.26.

4 arany, 2 bronz

Kassai Márton 11.b

Pilisi Országos Bajnokság – kempo – 2017.10.03.

5 arany

Kassai Márton 11.b

Szegedi Országos Bajnokság – kempo – 2017.11.20.

3 arany, 1 ezüst

Kassai Márton 11.b

Európa Bajnokság – kempo – 2018.03.02-04.

4 arany, 2 ezüst

Kassai Márton 11.b

Nemzetközi verseny – birkózás – Zenta, Szerbia – 2017.11.

3.helyezett:

Nagy Bence 11.b

Nemzetközi verseny – birkózás – Érd – 2018.01.

3.helyezett:

Nagy Bence 11.b

Nemzetközi verseny  – utánpótlás olimpia- birkózás – Budapest – 2017.12.

2.helyezett:

Nagy Bence 11.b

 

Judó Diákolimpia – 2018. 03.03. Cegléd

Serdülő kategória :

7. helyezett:

Bóna Zsombor 7.a

Műanyag kupafutam – Fogarasi Síiskola – Budapest 2017.11.19.

4. korcsoport Szlalom – 1. helyezett:

4. korcsoport Freestyle – 4. helyezett:

 

Farkas Zoltán 7.a

Műanyag kupafutam – Wax Klub – Budapest 2017.11.05.

4. korcsoport Szlalom – 1. helyezett:

4. korcsoport Freestyle – 3. helyezett:

 

Farkas Zoltán 7.a

Műanyag kupafutam – Free Ride Klub – 2017.10.15.

4. korcsoport Szlalom – 2. helyezett:

 

Farkas Zoltán 7.a

Vasaspassarét – 2017. 01.04.

4. korcsoport 4. helyezett:

 

Farkas Zoltán 7.a

Havas Kupafutam – 2018.02.17.

4. korcsoport Szlalom – 2. helyezett:

4. korcsoport Freestyle – 3. helyezett:

 

Farkas Zoltán 7.a

MSBSZ Fundango Diákbajnokság – 2018.02.02.

5. helyezett:

 

Farkas Zoltán 7.a

 

Dunaharaszti Futóparty III 2017 – városi

10-14 éves korcsoport

6. helyezett

Páczai Petra 9.a

Wizz Air 21 km futás 2002-es korosztály

2. helyezett

Páczai Petra 9.a

Skanzenfutás  700 méter-

megyei 1. helyezett

Páczai Petra 9.a

Sportlövészet: -országos verseny

10m légfegyver – 1. hely

50m 60fekvő – 5.hely

50m 3×20 összetett – 6.hely

Kerékgyártó Lili 9.a

Sportlövészet – országos verseny

3×10 összetett – 3. hely

30 fekvő – 5.hely

60 fekvő – 7. hely

3×20 összetett – 9. hely

Kerékgyártó Lili 9.a

Sportlövészet, Dunaújváros, területi verseny

10m – 1.hely

50m 30 fekvő – 1.hely

Kerékgyártó Lili 9.a

Magyar Bajnokság: K2 Női Ifjúsági U17-U18 500m  Final A

5. hely

Angyal Villő 9.a

Magyar Bajnokság: K2 Női Ifjúsági U17-U18 1000m – Final A

9. hely

Angyal Villő 9.a

 

Magyar Bajnokság: K2 Női Ifjúsági U17-U18 4000m Final A

9. hely

Angyal Villő 9.a

 

Felnőtt, Ifjúsági és U23 Maraton Világbajnokság – K2 Női Ifjúsági U 17-U18 18km –Final A

3.hely

Angyal Villő 9.a

 

Olimpiai reménységek versenye:  K2 Női U15-U16 1000m Final A

1. hely

Angyal Villő 9.a

 

Olimpiai reménységek versenye:  K2 Női U15-U16 500m Final A

 4. hely

Angyal Villő 9.a

 

Olimpiai reménységek versenye: K2 Női U15-U16 200m Final A

9.hely

Angyal Villő 9.a

 

Ifjúsági Olimpiai Játékok: K1 Női U14-U15 Head to Head 500m

2.hely

Angyal Villő 9.a

 

Országos Bajnokság – Cadett II  – Light-contact (55kg)

1.hely

Kolozsvári Kinga 9.b

Országos Bajnokság – Cadett II- Kick-light (55 kg)

1. hely

Kolozsvári Kinga 9.b

2017.09.02-10.EURÓPABAJNOKSÁG – Cadett II – Kick-light (55 kg)

1. hely

2017.10.07. Nemzetközi Kupa Junior (16-18 év) Kick-light (55kg)

1.hely

2017.10.07. Nemzetközi Kupa Junior- Light- Contact (55kg)

1. hely

2017.10.07. Nemzetközi Kupa Felnőtt – Kick-light (55 kg)

1. hely

Kolozsvári Kinga 9.b

 2017.11.25. Slovenia Open – junior+felnőtt – 60 kg

light-contact 2. hely

kick-light 1.hely

Kolozsvári Kinga 9.b

 2017.12.09. Mikulás Kupa 2017 – felnőtt – 60 kg

 light-contact 1. hely

kick-light 1.hely

2018.02.09-11. Európa Kupa – Karlovac – Junior -60 kg

light-contact 2. hely

kick-light 1.hely

Kolozsvári Kinga 9.b

 2018.02.23-25. Slovak Open – Junior – 60 kg

light-contact 2. hely

kick-light 2.hely

Kolozsvári Kinga 9.b

2017.12.15. PEST MEGYE ÉV SPORTOLÓJA 2017

Kolozsvári Kinga 9.b

2017.11.03. Diákolimpia – Karate

3.hely

Lencse Panna 9.c

2017.11.24. Hungarian Tatami Cup – Karate

3.hely

Lencse Panna 9.c

2017.11.18. Hungarian Open  – Karate

2. hely

Lencse Panna 9.c

2017.09.02. Trstensky (Szlovák Nemzetközi verseny) –Karate

2.hely

Lencse Panna 9.c

2017.12.03. Cikádor kupa – Karate

2.hely

Lencse Panna 9.c

2017. 09. Országos bajnokság – Karate, Junior

Takács Balázs 10.a

2017.12.23

Dunaharasztin AZ ÉV SPOTOLÓJA

Takács Balázs 10.a

X. Nógrádi Attila Emlékverseny -Sakk – Dunakeszi – 2018.03.03.

4. helyezett: Várhegyi Ábel 9.a

Pest megyei Diákolimpia – Sakk

V. korcsoport amatőr  – fiú :

I. helyezett: Várhegyi Ábel 9.a

V. korcsoport versenyző csoport – fiú:

I. helyezett: Kökény Norbert Adrián 9.c

IV. Dr. Bencze László emlékverseny –  Sakk- 2017.december 27-30. Dunaharaszti

2-4. hely holtverseny

Kökény Norbert Adrián 9.c

 

Ádám György Emlékverseny Rapid kategória  – Sakk – 2017. október

I. hely :

Kökény Norbert Adrián

Regionális rangsor verseny -judo- sedülő korosztály- 50 kg- Zalaegerszeg – 2017. 10.21.

második hely:
Móri Gábor 7.a

Magyar Bajnokság – serdülő korosztály-  50 kg – Győr- 2017.11.04.

kilencedik hely:
Móri Gábor 7.a

Regionális verseny – judo- serdülő korosztály- 50kg-Budapest-2017.10.07.

ötödik hely:
Móri Gábor 7.a

Szlovén Open Nemzetközi Kick-box verseny – Zagorje – 2017. november 26.

Összevont junior+felnőtt kategóriában light-contact szabályrendszerben

ezüstrémet szerzett:

Kolozsvári Kinga 9.b

kick-light szabályrendszerében

aranyérmet szerzett:

Kolozsvári Kinga 9.b

Nemzetközi Ifjúsági Sakkverseny – 2017. október 12-15.

Kökény Norbert Adrián:

csapatban: 4. hely

egyéni eredménye: 2. legjobb pontszerző a az 1. táblán

Magyar Korcsoportos  Nemzeti Sakkbajnokság – június 23-30. Balatonlelle

Kökény Norbert Adrián 9.c osztály

országos V. hely

Verseny- és tanulmányi eredményeink 2016/17-es tanévben

 

Szabó Magda Országos Háromfordulós olvasóverseny

16. helyezett lett :

Ódor Anna

Városi Természettudományos Verseny

I. helyezett lett 7. évfolyamon:

Ladjánszky Dániel 7.a

Tóth Ágoston 7.a

 

I. helyezett lett 8. évfolyamon:

Csapi Zsófia 8.a

Bíró Boglárka 8.a

Irínyi János kémia verseny

2.helyezés: Csapi Zsolt

7.helyezés: Csóka Gergő

Medve Szabadtéri Matematikaverseny – 2017. május 13.

59. Herczeg Zorka

7. osztály

Nyári Anna
7. osztály
Hegedűs Dóri

7. osztály

Arany
76. Kovács Krisztina

7. osztály

Lehel Réka

7. osztály

Horváth Tamara

7. osztály

Arany
91. Mátyók Júlia

7. osztály

Kovács Eszter

7. osztály

Hézser Tünde

7. osztály

Arany
97. Reich Lorett

7. osztály

Markovics Vivien

7. osztály

Maróti Brigitta

7. osztály

Arany
198. Kovács Dominika

9. osztály

Nyírádi Enikő

9. osztály

Kádár Nóra

9. osztály

Bronz
199. Rábenspeck Sára

9. osztály

Kada Vanda

9. osztály

Kovács Anna

9. osztály

Bronz
250. Szőke Alexandra

7. osztály

Iszák Alexandra

7. osztály

Ilonka Szabina

7. osztály

Bronz
263. Ladjánszky Dániel

7. osztály

Pengő Bertalan

7. osztály

Gál Andor

7. osztály

Bronz
283. Tóth Ágoston

7. osztály

Bolyós Norbert

7. osztály

Maukner Máté

7. osztály

Bronz

 

73. Bácsi Noémi

10. a

Antoni András

10. a

Dominguez Dávid

10. a

Bronz
53. Nagy Trisztán

9. c

Illinger Máté

9. c

Csatári Gábor

9. c

Ezüst
31. Csapi Zsolt

10. a

Tóth Vince

10. a

Csóka Gergő

10. a

Ezüst


Katasztrófavédelmi verseny – Szigetszentmiklós – 2017. április 6.

IV. helyezett:

Csesznák Ádám 10.b

Tóth Petra 10.b

Páldi Levente 10.b

Kovács Bálint 10.b

Dunaharaszti MTK legjobb sportolói díjat kaptak – 2017. március 4.

Somkúti Janka 12.b – kosárlabda felnőtt kategória

Vitányi Gergő 11.a – labdarúgás utánpótlás kategória

Bocskai Byte alkalmazói informatika verseny – Halásztelek – 2017. április 8.

III. helyezett lett :

Imre Krisztián 10.a

Kistérségi szavalóverseny – Szigetszentmiklós – 2017. március 23.

Angol nyelv:

I. helyezett:

Faragó Emese 8.a

Német:

I. helyezett:

Ladjánszky Dániel 7.a

 

Juvenes Translator EU fordítóverseny iskolai forduló – 2016. november

Különdíjat kapott:

Ódor Anna 10.b

 

Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny – 2017. február 17.

7. évfolyamon a 7.a osztályból

62.helyezett: Polauer Klaudia

67. helyezett: Hézser Tünde

107. helyezett: Gál Andor

145. helyezett: Ladjánszky Dániel

154. helyezett: Reich Lorett

 155. helyezett: Nagy Gábor István

 

8.évfolyamon a 8.a osztályból

33. helyezett: Csapi Zsófia

 

9. évfolyamon a 9.a osztályból

34. helyezett :Varga Péter

60. helyezett :Takács Balázs

10. évfolyamon a 10.a osztályból

 

7. helyezett :Csapi Zsolt

34. helyezett :Kormos Gergő

51. helyezett :Csóka Gergő

53. helyezett :Antoni András

Savaria Országos Történelem Tanulmányi Verseny – 2017. február

Megyei fordulóban VI. helyezett lett :

Illinger Simon 10.b

Nemzeti Értéktár vetélkedő döntő – 2017. február

IV.helyezett csapatunk:

Földesi Zsuzsanna 7.a

Heil Hajnal 7.a

Lehel Réka 7.a

Horváth Tamara 7.a

Nemzeti Értéktár vetélkedő megyei középdöntő – Törökbálint – 2017. január 28.

II. helyezett:

Földesi Zsuzsanna 7.a

Heil Hajnal 7.a

Lehel Réka 7.a

7a

Kazinczy-verseny eredményei – 2017.02.02.

7-8. osztályos korcsoport:

I. helyezett:

Csapi Zsófia 8.a

Ladjánszky Dániel 7.a

II. helyezett:

Nagy Gábor 7.a

9-12.-es korcsoport:

I. helyezett:

Nalborczyk Szintia 12.a

Nagy Tünde 9.a

II. helyezett:

Erős Anna 12.a

III. helyezett:

Kovács Judit 9.a

“Pázmány Bölcs-ész” országos irodalom verseny:

14. helyezett :

Csabai András 12.c

17. helyezett:

Dallmann Dóra 12.c

22. helyezett:

Dér Petra 12.c

“Regösök Húrján” országos versmondó verseny DÖNTŐ –  2016. december 3.

“bronz” minősítésű fokozaton végzett
Kovács Anett 9. a
kovacsnetti

Idegennyelvi szavalóverseny halásztelki területi forduló – 2016.december 7.

I. helyezett angol nyelvből:

Faragó Emese 8.a

Iskolai idegennyelvi szavalóverseny – 2016. december 6-7.

Angol nyelv:

I. helyezett:

Faragó Emese 8.a

II. helyezett:

Kolozsvári Krisztina 10.a

III. helyezett:

Vizi Sarolta 10.b

Német nyelv:

I. helyezett:

Ladjánszky Dániel 7.a

II. helyezett:

Szennai Csenge 11.a

III. helyezett:

Gelányi Nóra 8.a

Területi matematika verseny – 2016. november

7. osztályos kategória:

I. helyezett:

Hézser Tünde 7.a

8. osztályos kategória

III. helyezett:

Csapi Zsófia 8.a

Határtalanul városi szavalóverseny – 2016.november 24.

6-7. osztályos kategória:

I. helyezett:

Szalay Lili 7.a

8-9. osztályos kategória:

II. helyezett:

Mehlhoffer Anna 9.a

III. helyezett:

Kovács Anett 9.a

A szavalóverseny eredményei iskolánkban – 2016. november 21.

I. helyezett:

Schneider Lili 11.a

II. helyezett:

Kovács Anett 9.a

III. helyezett:

Szalay Lili 7.a

A helyesírási verseny eredményei iskolánkban – 2016. november 16.

9-12. évfolyamon:

I. helyezett:

Dankó Lili 12.a

II. helyezettek azonos pontszámmal:

Singer Anna 12.a

Turay Maryama 11. b

7-8. évfolyamon:

I. helyezettek azonos pontszámmal:

Csapi Zsófia 8.a

Szalay Lili 7.a

II. helyezett:

Halák Csenge 7.a

Városi OLIMPIA KVÍZ Versenyen- 2016. november 8.

III. helyezést ért el a “Cukrok” nevű csapat a 8.a osztályból

Csapi Zsófia

Faragó Emese

Páczai Petra

Várhegyi Ábel

15039713_1502311806452424_8958100471835709111_o

VI. helyezést ért el az ” Unikornisok” nevű csapat a 7.a osztályból:

Nádas Luca

Halák Csenge

Markovics Vivien

Tóth Ágoston

14976477_1502311443119127_8084006991059153681_o

VII. helyezést ért el a “Fradisták” nevű csapat a 7.a-ból:

Szalay Lili

Kovács Eszter

Reich Lorett

Nagy Gábor

15002309_1502311109785827_6141726969350030950_o

Honvédelmi Kötelék Katonai megyei verseny – 2016. október  12. Szentendre

V. helyezés  – csapattagok:

Papp Gábor 10.c

Szedlák Péter 9.a

Takács Balázs 9.a

Varga Péter 9.a

Városi Petőfi Szavalóverseny – 2016. szeptember 30.

 

I. helyezést ért el:

Schneider Lili, 11. a (11-12. korcsoport)

Retek Mercédesz 10. c (9-10. korcsoport)

Ladjánszky Dániel 7. a (7-8. korcsoport)

II. helyezést ért el:

Mehlhoffer Anna 9. a (9-10. korcsoport)

 

III. helyezést ért el:

Óvári László 10. c (9-10. korcsoport)

Különdíjat kapott:

Mustajbasic Adelisa 10. a (9-10. korcsoport)

Páczai Petra 8. a (7-8. korcsoport)

petofi

 

Ozirisz Földjén – országos történelem verseny – 2016. május

32. hely: 8.a csapata

Bata Dorina

Faragó Emese

Flórián Petra

Gelányi Nóra

Kovács Réka Fanni

Ocskó dóra

Páczai Petra

Tapodi Viktória

Zsíros Klaudia

22.hely: 9.a 1. csapata

Kovács Dominik

Kovács Judit

Nagy Tünde

Szedlák Péter

Takács Balázs

Varga Péter

35. hely: 9.a 2. csapata

Csepregi Fanni

Gyephár Alíz

Kovács Lili

Mehlhoffer Anna

Török Dóra

Weinber Virág

9. hely: 10.b csapata

Ódor Anna

Barcsi Réka

Gál Brigitta

Illinger Simon

Tari Dorottya

Koncsek Dániel

 

Sportversenyek

 

 

Angyal Villő eredményei

Diákolimpia – 2017.06.02-04.

1.hely:  K1               500 m                U15

1.hely: K2               500 m                 U16

2.hely: K1               200 m                 U15

Maraton Magyar Bajnokság Győr -2017. május

1.hely:  K2               15 km

Vízitúra Maraton

1.hely:  K1               2000 m

Általános Iskolások Országos Bajnoksága

Sportlövészet 1. helyezés: Kerékgyártó Lili

Vívás

1.helyezés vívás : Albert Zorka

Amatőr kosárlabda – Gödöllő, 2017. február 16.

Nagy Levente 11.a

Domingez Dávid  10.a

Imre Krisztián 10.a

Lach Márton 10.a

Rákóczi Zsolt 10.a

Kahucz József 10.c

Óvári Laci 10.c

Mihály Patrik 9.B

Pécsek György 9.B

B33 kosárlabda selejtező – lányok régiós döntőjén vettek részt:

Somkúti Janka 12.B

Szászi Lilla 12.B

Solymosi Panna 9.A

Kuczik Lili meghívott tag

 

Pest megyei sakk diákolimpia IV. korcsoport – 2017. január 28.

III. helyezést ért el :

Várhegyi Ábel 8.a

B33 kosárlabda selejtező – lányok – 6. helyen döntőbe jutottak – 2016. november 15.

Somkúti Janka 12.B

Szászi Lilla 12.B

Solymosi Panna 9.A

Kuczik Lili meghívott tag

b33kosarlány

Futsal Diákolimpia megyei selejtező VI. korcsoport fiúk – Pilisvörösvár – november 8.

III. helyett csapatunk:

Bábik Dominik

Erdélyi Bálint

Vitányi Gergő

Tusa Kristóf

Szabó Márton

Temmel Norbi

Kammermann Ádám

Egyed Robi

Pongrácz Bernát

fairplayfiu

 

Taksonyi Kupa – Leány labdarúgás – 2017. május

II. helyezett csapatunk:

Katona Klaudia

Schuszter Anna

Szűcs Kata

Tóth Fanni

Jakus Cintia

Pintér Dóra

Simon Sára

Humenyik Aliz

Dancs Klaudia

Fair-play Cup teremfoci – lányok megye döntő – 2017- április

IV. helyezett csapatunk:

Katona Klaudia

Schuszter Anna

Szűcs Kata

Tóth Fanni

Jakus Cintia

Pintér Dóra

Simon Sára

Humenyik Aliz

Dancs Klaudia

Fair-play Cup teremfoci – VI. korcsoport lányok (őszi-téli szezon) – Érd – december 2.

I. helyezett csapatunk:

Katona Klaudia

Schuszter Anna

Szűcs Kata

Tóth Fanni

Jakus Cintia

Pintér Dóra

Simon Sára

Humenyik Aliz

Dancs Klaudia

fairplaylány

Kézilabda diákolimpia megyei női döntő – V-VI. korcsoport – 2016.11.21. Vác

IV. helyezést ért a következő csapat:

Ambrus Dorottya 9.b

Farkas Zsófia 9.b

Gazsovics Virág 10.a

Gergics Lili 9.ny

Kovács Judit Lili 9.a

Schuszter Anna 9.b

Szita Regina 11.b

 

Pest megyei korcsoportos sakkbajnokság – 2016. november 19. Szada

IV. helyezést ért el:

Várhegyi Ábel 8.a osztályos tanuló

Pest megyei korcsoportos SAKK bajnokság – 2016. szeptember 24. , Szada

 

III. helyezést ért el:

Várhegyi Ábel  8.a osztályos tanuló

 

Dunaharaszti futó-party – szeptember 18.

 

I. helyezést ért el:            PÁCZAI PETRA  8.a osztályos tanulónk (0-14 korcsoportban 38:22 időeredménnyel)

 

WAKO Cadet, Junior Kick-box Világbajnokság – augusztus 28-szeptember 3. Dublin

 

KOLOZSVÁRI KINGA 9. Ny osztályos  tanulónk ezüst érmet szerezett a Light-Contact versenyen és bronzérmet a Kick-Light versenyben.

kolozsvari-kinga-ezusterem

 

 

Köszönjük tanulóinknak, eredményeikre büszkék vagyunk.

 

 

Verseny- és tanulmányi eredményeink 2015/16-os tanévben